dua!

UluğBey

Sükût gibi münzevi, çığlık gibi hür.
Katılım
27 Ara 2005
Ynt: dua!

Dün 17 Ağustos'un yıl dönümü idi, mevla mekanlarını cennet etsin. dün kapalı olduğumuzdan yazamadım. Aramızda da depremdle yakınlarını kaybedenlerin olduğunu biliyorum. Mevla onların mekanlarını cennet eylesin.Milletimize bir daha böyle acılar göstermesin yaradan...

amin
 
Katılım
20 Eyl 2008
Ynt: dua!

17 Ağustos 1999 tarihinde Marmara depreminde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, geride kalan yakınlarına da başsağlığı ve Allahtan sabır diliyorum.

ecrin' Alıntı:
Parmak uçlarımı kullanabiliyorum artık.
Geçmiş olsun Ecrin. Parmaklarını kullanabilmene çok sevindim.
 

Levvame

''âh'' bir iklimse şayet...toprağına tabi'yim...
Katılım
3 May 2010
Ynt: dua!

''Bana vuslat yolunu göster.Beni surette bırakma ,can kıl,uzlet yolunu göster.
Dergâhın gayet uludur ,bana kudret yolunu göster.Yanlızlık istiyorum,dilim sussun,kalbim konuşsun,güçsüzüm ,garibim,çaresizim,bana sadece Senin güçlü olduğunu göster.Nefsimin tutkularından beni arındır,kalbimi iki yüzlülükten kurtar.Gayrına eğilim bırakma içimde,bana halvet yolunu göster.Bana kılavuzumu göster,Seni candan isteyeyim,bana isimleri öğret,Âdem gibi şeylerin sırrını ver.Her şeyden sırrın açılır, bana rüyet yolunu göster...

Bana beni göster,Seni göster,Onu göster.
Kendine çağır beni, Kendinde yok et.
Bu çaresize çoklukta birlik yolunu göster.''

amin...
 

Levvame

''âh'' bir iklimse şayet...toprağına tabi'yim...
Katılım
3 May 2010
Ynt: dua!

"Allahım kalplerimizi nifaktan temizle,amellerimizi riyadan uzak tut,dilimizi yalan,gıybet ve bühtandan koru.Midemizi haramdan fercimizi zinadan ,ellerimizi zimmetten,gözlerimizi hiyannetten,kulaklarımızı gıybeti dinlemekten,ayaklarımızı bilinçsizce atmaktan koru.Ey! Alemlerin Rabbi ve Ey! Yardımcıların en hayırlısı kendi şefkatinle muamale buyur... Ey!Şefkatlilerin şefkatlisi..."

amin...
 
Katılım
18 Mar 2009
Ynt: dua!

Kağıt üstünde fikir satan,pak zihinleri küfürle mülevves eden,Hakk'ı girdablarda aratan,laf cambazlığı yaparak şuur hipnozu yapan,efsunlu bakışı ve dil-keş şekli ile alem-i islamın evladını kandıran,küfrü karizma ve tarz edinen ve ettirenlerden bizleri,alem-i islamın evladını,ıyalini doğacak yeni neslini dahi muhafaza eyle ya Hafız!!!
 

Konuyu şu anda okuyanlar : (Users: 1, Guests: 0)

Giriş yap