Merhaba

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
Ölmüş mü ki divan dirilteceksiniz .
 

Dilhun

 
Katılım
20 Haz 2018
Heralde burayı Divân'ın muhabbet köşesi olarak kullanabiliriz.

Dîvân muhabbetdaşlarından @Hikmet 'in yüreğini çınlatasım geldi.En son mübarek topraklardan gönlümüzü okşayan bir fotoğrafla bildirmişti ahvalini."Meraklı" nitelemesini göze alarak soruyorum dönmüş mü? Dönmüş ise Allah ziyaretini kabul etsin, günahlardan korusun. Bu yolda yaptığın masrafların yerini doldursun.Bize de nasip etsin " diyerek Hosgeldin demek istiyorum.İnsanin geldiği yer "O"raysa gittiği her yer gurbettir derler.

Muhabbetle:)
 

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
Ìsin gücün muhabbet hemde dilhun iken.
 

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
De ayriysa ayri okuyun bilemedim
 

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
Tez ayrilik getirmesin sonra
 

Hikmet

Terliklerimle...
Katılım
16 Eyl 2009
@Dilhun

Amiin amiin amiin ablacığım. Allah senden razı olsun. Bugün Medine'ye geldik. Efendimizin dizinin dibindeyiz inşallah. Cumartesi akşam döneceğiz kayseriye Allah nasip ederse. Sen nasıl güzelsin öyle. Çünkü ben değilim senin gibi güzel. Derdim bundan ötürü. Gerçekten. Çok yorgunum madden ve manen. Zeynep daha yorgun belki de. Ben dua etmeyi bilmiyorum. Bilemiyorum. Bu da bir nevi çaresizlik. Bu da en büyük dua gibi. Peygamber ne istediyse, neyden sakındıysa...
Selamlar, sevgiler.
 

Ekli dosyalar

Dilhun

 
Katılım
20 Haz 2018
Rahman çaresizliğinize çare olacak dualar düşürsün dilinize.

O cennet-mekan,havası şifa olan mübarek yerde bana/bize cevap vermekle zamanını yitirme.Anı yaşayın ki geldiginiz de nasıllığını kelâmla da olsa bize de yasatasınız.Cumartesiyi hasretle bekliyoruz.:)

Oralardan yanıt icin zaman ayırma inceliginize teşekkürler.