Sevgi_li günlük

Semender

❤️Adem'i Âdem yapan üç harf beş noktadır ❤️
Katılım
29 Tem 2018
Yağmurlu mu yağmurlu bir ramazan gününde,iftara yakın dakikalarda,otogarda köyden gelecek çuvalları bekleyen @Semender değer mi değer tabii ki. ;)
 

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
Bi cuval sogan 25 kg gelse oda en az 6 x 25 esittir 150 tl .25 kg patlican olsa ya da sivri biber 25x18 :eek: kar kis olsa yine beklerim
 

Semender

❤️Adem'i Âdem yapan üç harf beş noktadır ❤️
Katılım
29 Tem 2018
Herkes köyüne dönsün bence. Eksin,biçsin, gerçekten bir şeyler üretsin, sağlıklı yaşasın.Şu dünyaya bir kere geliyoruz hormonsuz yaşamak hakkımız diye düşünüyorum. Ben niyeti bozdum daha doğrusu niyeti kurdum. Köyüme kendime ait ufak tefek de olsa küçük bir ev yapıp orada yaş almayı düşünüyorum. İnşallah nasip olur.
 

Hikmet

Terliklerimle...
Katılım
16 Eyl 2009
Huzursuz bir ortamın huzursuz olduğunu anlayabilecek kadar huzurlu bir evim var elhamdülillah.
 

evla

Gündüz yarasalarıyız biz.
Katılım
24 Eyl 2007
Sokaklar da serseri serseri gezmeyi özledim.bir sırt çantasının yeteceğini hatırlamak güzeldi.bugün yürürken şiir okudum sana ."biz seninle bir arada olamadık,biz seninle ayrı da kalmadık...." duydun mu?

Bugün zahmetsiz gün bir kaç adım ,bir kaç takı,anlayamadık.şimdi çıksam görünmez demirli mapusumdan kaç adımda yanına gelirdim.
Çok özledim...

Oya yapmasını bilmek istiyorum.en azından bir mendil oyalayabilseydim sana...onun yerine işlenmiş mendil aradım.kapitalizm sağ olsun benim yerime yapmış.sordum sevda da dahil mi ?kimse bana cevap vermedi.

Anlamsızlaşıyorlar eşya...bir uzun tül beyaz bir oda hepsi bu kadar gerisi zaten bizim
 

Semender

❤️Adem'i Âdem yapan üç harf beş noktadır ❤️
Katılım
29 Tem 2018
"Güzel şeyler ne yapar eder bir yolunu bulur."
Sevgili günlük ;)
 

evla

Gündüz yarasalarıyız biz.
Katılım
24 Eyl 2007
Rüzgar o dağ başında eseceğine gel yamaçıma da el götür elemimi...ve getir sevdiğimi sevdiklerimi.bir kova umut ,ince gülümsemesini mesela...o dağ başında esiyorsun anlarım seni gel tutun eteğime...sana anlatacaklarım var...biriktirdim gözlerime yansıtmadan...günahıma sabrettim...sen gel rüzgar sana vereceklerim var,çok uzaklara götürmeni istediğim sözlerim...ne kadar erken doğsa da güneş o gelmedikçe sanki naz gibi belki su...gel rüzgar şu gözümün kenarında durana şahit ol.merak etme saçlarımı sakladım.ellerimde ki dikeni dilime sığdırdım.o özlemese ben özleyebilirmiydim ondan da haber ver...gel rüzgar gel burada gözlerini yollara dikmiş yürek var,insaf et.göğsüm dar sadr sızılı.ellerimin titremesini al mesela.yalvarırım rüzgar kokusunu getir.
 

EnesBey

NesBey
Katılım
28 Ara 2007
Allahiiim sana geliyorum.
 
Katılım
26 Nis 2007
Davulcu yine geçiyor. Mahşer'le en son bir sahur vakti yazışmıştık. Okuduğunu biliyorum; cacık boğazında kalır uyarmadı deme. Almanlar mı el koydu ne yaptı bilmem ki.