veri kaybı

Katılım
27 Ara 2005
#1
geçtiiğimiz günlerde sebebini bilmediğim bir hatadan dolayı(kod hatası olabilir), sitedeki tüm verilerimizi kaybettik. dünden beri site açık ama içi boştu. sunucu sahibiyle olan görüşmem sonucunda ellerinde olan son yedeği yüklediler. ellerindeki en son tarihli yedek bu. ne yazık ki bu yedekte 2-3 aylık bir yedek.dolayısı ile son 2-3 ayda atılan iletileri kaybettik. ( hoş, son 2-3 ayda toplamda 15-20 ileti anca yazılmıştır.) elimizde olmayan bu hatadan ötürü özür diliyorum.sitemizin %99 unu kurtardık.%1 lik bir kayıp söz konusu...


bilginize...
 
Katılım
3 Ağu 2008
#3
Ynt: veri kaybı

umrumuzda. cins dialoglar gitti mesela. daha ne dialoglar çıkardı kim bilir. ayrıca sen çal paşam ben oynarım.
 
Katılım
3 Ağu 2008
#7
Ynt: veri kaybı

abbbooooo. etme be canım benim. angara havası sevdiğimi kim çıkardı. amma madem dedik ki "sen çal ben oynarım" hayden gari kaşıkları gelsin. çıkıçıkıçıkıçıkı... bir yerimiz çıkmasa bari. :) latife bir yana mahzun görüyorum seni.
 
Katılım
3 Ağu 2008
#9
Ynt: veri kaybı

ne fidanlara kıyılıyor el'an. illa dal budak mı salmak lazım dikkat çekmek için? bir şiir: "Allah'ın on pulunu bekleye dursun on kul/ bir kişiye tam dokuz dokuz kişiye bir pul"
 
Katılım
27 Ara 2005
#10
Ynt: veri kaybı

hoş imiş şiircik.

ağabey şaka maka bu mıntıkaya(divan) girince mahzunlaşıyorum. bazen asabileşiyorum, bazen öyle oluyorum bazen böyle. hem umurumda hem değil. hem öyle hem böyle.hem arada hem derede. her şey gittiğinde üzülmeli miydim sevinmeli miydim bilemedim yani. :)
 
Katılım
3 Ağu 2008
#11
Ynt: veri kaybı

ne üzül ne sevin. ne gül ne ağla. ne umrunda olsun ne umrunda olmasın. olması lazım gelen olmuş deyuben geçmekmiş mesele zahir. ben de bilmiyorum. "bir şeyi murad etme/olduysa inad etme" derler...
 
Katılım
24 Eyl 2007
#14
Ynt: veri kaybı

veri kaybına üzüldüm.özellikle yeni üye olan bir arkadaşın iki iletisine.kadınla ilgili yazıydı ismi diagor muydu neydi.(yanlış yazmış olabilirim) sonra cins dialoglara ve özel mesajlarıma sonra iki satırın dahi zayi oluşuna üzüldüm.tepki veremiyorum aaa demeye mecalim yok çünki :)
 

Giriş yap