yıllık ödevim

Katılım
6 Şub 2010
#1
Uluğbey'e sesleniyorum lütfen bana ödevimde yardımcı olun.Sizden site hakkında bilgi istiyorum.Ne zaman kuruldu?,kuruluş amacı ne?,ne sıklıkla güncelleniyor?,yazarlarınız kimler?edebiyatla ilgili ne gibi faaliyetler düzenliyorsunuz? vb. soruların cevabını rica ediyorum.
 
Katılım
27 Ara 2005
#2
Ynt: yıllık ödevim

Kuruluş Tarihi: Site 2005 yılının ilk aylarına kuruldu.
Kuruluş Amacı: Türk Kültür ve Edebiyatını tanıtmak geliştirmek, insanların sahip oldukları değeleri konuşup geliştirecekleri bir ortam hazırlamak, genç yazar ve şair adaylarına seslerini duyurabilecekleri bir ortam hazırlamak, çöplüğe dönen internet dünyasında bu sahada kaliteli ve samimi ortamlarım hazırlanabileceğini göstermek vs.
Ne Sıklıkl Güncelleniyor?: Meşveret Divanı günün 24 saati üyelerinin katkısıyla güncelleniyor.Ana sayfamız ise ihtiyaç duyulduğunda,döküman eklenmesi gerektiğinde güncelleniyor.

Yazarlarımız Kimler: Toplam üye sayımız 2800 ün üzerindedir ve bunların hepsi potansiyel yazarlardır, yazarlarımızın kimliğini paylaşmak yayın anlayışımıza uygun düşmemektedir, yazarlarmız mahlas kullanarak divanımızda ya da ana sitemizde ye alabilmektedir.

Ne gibi faaliyetler düzenlniyor? Şiir yarışmaları, çeşitli ders sunumları,konu anlatımları,okuma klüpleri faaliyetlerimiz arasında...

umarım faydalı olur...
 

Giriş yap